9.1.11

Just Bead It!

(English below) / (En Français ci-dessous)

Alexa Chung ve Twist'te gördüğüm sıralı boncuklu modeler üzerine, çok da severek giymediğim bu kazağı çok sevdiğim bir kazak haline dönüştürdüm :) Yalnız yapımı oldukça sabır gerektiriyor. Öncelikle, cetvel yardımıyla boncukların düzenini belirleyin ve iğneleyin. Sonrasında boncukları tek tek dikin. Ben bir de minik bir fiyonk ekledim kendi yorumum olarak.
Ayrıca fotoğraflarda yeni yıl hediyem olan Holga'm da yer alıyor. :)

Etek olarak giyilmiş elbise: Vila / Kazak: LCW + DIY :) / Botlar: İnci
----------------------------------------------------------------------------------
After seeing the beaded jumpers on Alexa Chung and Twist, I decided to turn my "not that likeable" jumper into a "much more likeable" one :) But I have to warn you, you have to be very very patient. Firstly, determine the order of the beads with the help of a ruler and pin them. After that sew the beads one by one. I added a little bow as my interpretation :)
By the way, you can see my new year present b
elow - my Holga :)

Dress worn as skirt: Vila / Jumper: LCW + DIY / Boots: Attimo
----------------------------------------------------------------------------------
Après avoir vu les pulls de perles sur Alexa Chung et Twist, j'ai décidé de tourner le pull "pas si sympathique" dans un «beaucoup plus sympathique":) Mais je dois vous avertir, vous devez être très très patient. Tout d'abord, vous déterminez l'ordre des billes à l'aide d'une règle et vous les broches. Après que vous cousez les perles une à une. J'ai ajouté un petit nœud papillon que mon interprétation:)
Soit dit en passant, vous pouvez voir mon
cadeau pour la nouvelle année ci-dessous - mon Holga:)

Robe portée en jupe: Vila / Pull: LCW + DIY / Bottes: AttimoJust Bead it 3

Just Bead it 2

Just Bead it 1

6 comments:

miss orange said...

benim de aklımda böyle birşey vardı ve bu harika olmuşş=))gülegüle kullan=)

ASLI - BB said...

teşekkürler :) biraz sabır gerektiriyor ama sonra her şeye değiyor, tavsiye ederim :))

Veronica said...

/ Yeah it's great, I love too! :D

And your sweater turned out really nicely! So cute!

fashionfused said...

Cute boots.

x

Coşkun Hürsel said...

Çok güzel olmuş! Böyle kahverengi yünlü ipliğin içine sim katılarak örülmüş triko şal/atkılar görüyorum, çok şık duruyor, burada da sarı boncuklar ve fiyonk kazağı resmen canlandırmış! Altına derisi daha parlak bir bootie'yle çok daha şık duracaktır bence:) Yine üstüne kahverengi deri bir ceket/mont da yakışacaktır. Ne dersiniz?

Bir de, yorumlar zaten siz onaylamadan yayınlanmıyor, bu nedenle blog seçeneklerinden kelime doğrulamayı (word verification) kapatsanız çok iyi olur...

ASLI - BB said...

Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum. Ben de rugan bootie arayışındayım bu aralar tam dediğiniz gibi :) Kazağın duruşu o kadar değişti ki her şeyle gider gibi geliyor bana da :)

Bu arada word verification'ın açık olduğundan haberim yoktu, hemen düzeltiyorum. Güzel yorumlarınız ve uyarınız için çok teşekkür ederim :)